August 2017

30/8

31. august 2017 at 12:10 | Bella

donut
2x toust s máslem, sýrem a šunkou + 2 sójové párky
dm kaše + borůvky + 4 k. hoř. čk.
čaj, voda, mattoni red, kafe
? kcal

ranní váha: 56,8 kg
Přemýšlím jestli nemám rozbytou váhu, protože mám jen takovou tu malinkou, a pořád ukazuje uplně stejně :D

25/8

25. august 2017 at 13:42 | Bella

Každej den mám na setinu stejnou váhu. Proto jsem nepsala. Ale chci vám napsat spíš něco osobnějšího.
Nikdy jsem nebyla holka za kterou se kluci otáčí. Spíš ta šedá myš. Plus to že jsem naprostej asociál asi mluví za vše. Ale teď jsem v poslední době dostala tolik "nabídek" že tomu sama nevěřím. Je to zlý, ale dělá mi to radost. Konečně vím jaký to je bejt holka. Když to tak blbě řeknu. Ale občas je to fakt na palici, když někdo nechápe slovo "ne". No a nejhorší je že já se fakt bavím jen s chlapama. Můj nejlepší kámoš je kluk. A jak na to nejsem zvyklá, tak nevím kdo co už považuje za námluvy a co ne :D
Co vy? Jak na tom jste?

12/8

13. august 2017 at 11:38 | Bella

müsli s sójovým vanilkovým mlékem
brambory a fazolky + miňonky
alpro jogurt kokosový (2/3 toho velkého)
voda, kafe
881 kcal

ranní váha: ? kg
Tak jsem se těšila že máme v práci k obědu fazolky... Protože je to poslední dobou asi moje nejoblíbenější jídlo. Ale to co mi tam dali na talíř! Já si většinou nestěžuju na ty levný velký vývařovny... Ale tohle bych fakt humus všech humusů. Že měli brambory hnusný a oschlý už jsem si celkem zvykla, ale těch fazolek tam bylo tak deset maximálně, a na většině talíře byla hnusná bílá omáčka. Která chutnala tak nakysle, že jsem se bála že je to prošlý. Tak jsem to jakž takž vypreparovala, protože jsem měla hlad, ale stejně jsem to pak musela zajíst sušenkou z automatu :(
Ale na druhou stranu ten alpro kokosový jogurt fakt doporučuju! Nejsem vegan, ale občas si ho dám. A pokud jíte bílí jogurty, tak tenhle je jen tak lehoulince sladkej a lehce kokosovej ^^ (bez kousků kokosu).

10/8

10. august 2017 at 13:55 | Bella

Neozývala jsem se, protože jsem to zase sra*a... Fakt jsem is myslela že už dokážu bejt silná. Oh god. Alespoň mi můžete věřit že se za to fakt nenávidím. Dneska jedu po dlouhý době za našima. Na den. Ale budu se snažit. Samozřejmě se už mamka ptala co mi má uvařit a tak. Ale řikala že už jim rostou dýně, takže dýně bude v pohodě.
Ale nějaký dobrý zprávy přece jen mám. Že pracuju v té fabrice už víte... No a furd jsem řikala jak si seženu něco jinýho a odejdu hned jak to půjde, ale teď mi nabýdli dobrou pozici. Uplně z ničeho nic. Přeskočila jsem výběrový řízení i jakoby pozici ze který by mě teprve brali. Fakt zázrak. Sice budu pořád v hale a pořád bez židle :D. Ale budu u počítače a nebudu honit normu, ani si ničit ruce. Hurá! Plat je sice stejnej, ale z týhle pozice už bych mohla fakt na jen na ty líp placený vedoucí pozice atd. Což mi několik nadřízených dost naznačovalo. Asi mě tam chtěj udržet. Protože jim dost zaměstanců odchází.

Jinak doufám že vám jde život i hubnutí dobře^^