14/7

14. july 2017 at 22:04 | Bella

jeden a dva malé donuty <3
kaiserka s máslem a šunkou
chia shake + konopný protein + rýžové mléko
voda, čaj, kafe
1006 kcal (- chůze po městě, výšlap na kopec)

ranní váha: 56,3 kg
Tak dneska dopoledne mi zavolali z práce na kterou jsem včera posílala žádost. A pohovor byl domluvený hned na jednu odpoledne! Haha... Fakt šílený. Hlásila jsem se na pozici v odborném knihkupectví lomeno kavárně. Chodili by tam vysokoškoláci a učitelé <3. A nebylo by to teda v žádném obchoďáku, takže klid. Ale tahle pozice už byla obsazená, takže mi nabídli jinou. Nějakou administrativní práci. Přiznala jsem se jim že obchodní pojmy jsou pro mě cizí vesmír, ale i tak jdu v úterý na zkoušku. Asi je to jedna z těch prací kterou se stačí zaučit a může jí dělat prakticky každej. Což mi vlastně přijde naprostá drtivá většina prací! Tak k čemu pak ty školy! Ach jo!
No a k jídlu... Ty donuty jsem si koupila už včera večer. Prostě jsem je už potřebovala! Chápeme..haha. No a zbytek je takový improvizovaný. Zkouším teď častěji ty tekutý jídla. Dneska jsem ho ani neplánovala, protože jsem byla nakoupit a mám tu toho dost, ale zase jsem se nemohla rozhodnout co si dám (sladký nebo slaný atd). Takže jsem si dala radši shake, abych se vyvarovala plácání jednoho přes druhý a přežeru.
Dneska mám koukám psavou... Klidně bych vám ještě povyprávěla o tom neplánovaným výletě na kopec atd. Co je ale důležitý, je dnešní váha! Doufám že jsem to dneska teda moc nezabila, a zítra bude taky dobré číslo ^^
 


Poll


Comments

1 Kara | Web | 15. july 2017 at 12:34 | React

Gratuluji k váze! :) jen tak dál a jídelníček je v pohodě, je dobře, že sis ty donuty dala hned ráno a někdy to člověk prostě už potřebuje no :*
O výletě klidně ještě napiš, ráda si přečtu.
Drž se pa<3

2 иαиα. | Web | 15. july 2017 at 17:43 | React

Konečně to klesá, jsme teď váhově dost blízko :-)

Taky mi to tak přijde, lidi na většině pozicích jsou strašně lehce nahraditelní (já taky), člověk k jejich výkonu pomalu žádnou školu nepotřebuje.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama